Blog > Komentarze do wpisu

Podziękowania

Chociaż Small Cup jest projektem realizowanym przez dwie małobiuściaste, to jednak nigdy by nie powstał bez udziału osób trzecich. Niewątpliwie każda z nich zasługuje na podziękowania z naszej strony :)

W pierwszej kolejności chciałybyśmy podziękować Lobby Małobiuściastych – o jego zasługach dla naszych biustów dużo by można mówić, więc skupimy się na jednym: jesteśmy głęboko wdzięczne za podlinkowanie naszego bloga na LMB. To naprawdę wielki zaszczyt :)

Dziękujemy również wszystkim, którzy nasz projekt podlinkowali na swoich blogach/stronach – każdy odnośnik jest dla nas bardzo miły i przyczynia się do popularyzacji Small Cup.

Kolejne wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Kufry, który pomógł „podrasować” grafikę, którą widzicie po lewej stronie. Rysunek jest autorstwa Ametyst, zaś Kufra bardzo ładnie wyczyścił i wygładził go w Photoshopie w sposób profesjonalny, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczne :)

Blog nasz nie zaistniałby oczywiście bez Czytelniczek (Czytelników?), którym należą się podziękowania za kibicowanie nam i wspieranie projektu. Small Cup jest oczywiście dla Was. Bez Czytelniczek straciłby sens swojego istnienia :)

Oczywiście, nie jest to pełna liczba podziękowań i z całą pewnością będzie rosła z upływem czasu. Gwarantujemy, że każde wsparcie wynagrodzimy miejscem w tej rubryce :)

środa, 19 sierpnia 2009, miss-alchemist

Polecane wpisy

Komentarze
ametyst89
2009/08/19 17:49:52
:)
-
bogulo2
2009/08/25 00:36:03
Mam tylko nadzieję, bo juz nic mi w tym kraju nie pozostaje jak mieć nadzieję...

...że jak już jakiś debil przepchnie parytet płci to nie będzie parytetu wielkosci cycków ;)

jak już pisałem - wolę małe