Blog > Komentarze do wpisu

Finał kampanii Dotykam=Wygrywam

Trochę późno, ale nie mogłam tego pominąć ;) 25 października miałam przyjemność gościć na uroczystym finale drugiej edycji kampanii Dotykam=Wygrywam w warszawskim Teatrze Studio Buffo. Już na wejściu rzucały się w oczy koszulki z logo kampanii, które założyły przedstawicielki i brafitterki Panache.

Na wejściu, zarówno przed jak i po konferencji na gości czekał bardzo dopasowany do okazji poczęstunek ;) Niestety nie dane było mi go skosztować, ale moja osoba towarzysząca zachwalała każdy kęs. Dla mnie zdobnictwo było najważniejsze.

 

Podczas konferencji organizatorzy kampanii starali się wytłumaczyć wagę dobrze dopasowanego biustonosza oraz samobadania piersi. Każdy przedstawił swoją perspektywę.

Towarzystwo różne - cel był jeden. 

Izabela Sakutova – przedstawiciel Panache, Natasza Urbańska i Agnieszka Komornicka – duet modowy MUSES, Marta Samborska – członek zarządu Fundacji Rak’n’Roll,
Agata 
Brodzka-Kostrzewska – Manager Teatru Studio Buffo oraz Lee Newsome – Export Manager Panache

Wyświetlono także filmiki finałowe i widownia mogła zadecydować, który wypadł najlepiej. Między pierwszym a drugim miejscem była naprawdę niewielka różnica głosów.

Po konferencji można było dobrać sobie rozmiar i model biustonosza z pomocą brafitterek Panache...

... oraz posłuchać Małgorzaty Rejent z Centrum Onkologii w Warszawie na temat tego jak poprawnie wykonywać samobadanie piersi.

Na finale kampanii pojawiły się również polskie celebrytki, choć zastanawia mnie ile z nich ma dobrze dobrane biustonosze ;) Zarówno założenia kampanii jak i dodatkowe atrakcje udało się zrealizować w przyjemnej atmosferze. "Walczymy o to, aby wylansować modę wśród Polek na samobadanie piersi" – powiedziała podczas konferencji Izabela Sakutova, pomysłodawca akcji i przedstawiciel Panache. Cóż, myślę, że taka kampania może tylko z roku na rok zyskiwać na popularności i szerzyć odpowiednie przyzwyczajenia wśród Polek.

Monika Kołodyńska i Izabela Sakutova

Jeśli któraś z Was nie widziała jeszcze finałowych filmików "DOTYKAJ=WYGRYWAJ, nie zwlekaj, RÓŻ SIĘ", które miały być odpowiedzią na pytanie "Dlaczego warto się badać?" zachęcam do obejrzenia: www.sochic.pl/output/FilmyDW.zip

 

czwartek, 07 listopada 2013, ametyst89

Polecane wpisy