niedziela, 27 lipca 2014

Nie tak dawno, bo 14 lipca, odbył się Press Day So Chic 2014. Goście mogli obejrzeć bieliznę w kameralnej atmosferze apartamentu w Hotelu Bristol. Dodatkowo czas umilał zespół z salonu Imagine Yourself, robiąc kolorowy manicure wg przygotowanego wcześniej Bra Bar, czyli paletki z kolorami symbolizującymi poszczególne marki So Chic. Nie zabrakło także cupcake'ów. Miałam wrażenie, że były jeszcze większe niż w zeszłym roku. Organizatorzy z pewnością dbają o dobry humor przybyłych, ale nie o ich sylwetki ;)

O jesienno-zimowych kolekcjach 2014 pisałam tutaj i tutaj. Natomiast zwykle skupiam się tylko na maskaradkach i Mimi Holliday. Pierwsze idealnie trafiają w mój gust i dopasowanie, drugie niestety tylko cieszą oko (przymiarki pokazały, że nie dogadamy się z mimi). Tym razem model, który zwrócił moją uwagę nie pochodzi z żadnej z powyższych marek. Body Envy, bo o nim mowa, to model głównej kolekcji Panache. Mimo tego, że w zeszłym roku minęłam go pewnie na targach, a w katalogu został uwieczniony na modelce, dopiero na żywo, na niepozornym wieszaku zdobył moje uznanie.

Nie jest to model dla małobiuściastych (chyba, że któraś z Was lubi szerokofiszbinowe Panache i mieści się w zakresie rozmiarowym 65-85 D-K), lecz przez wzgląd na bardziej biuściaste znajome, przyjaciółki lub członkinie rodziny, warto o nim wspomnieć. Będzie wspaniały dla tych, które chcą trochę skontrolować swoje krągłości. Świetna jest też część majtkowa, która dzięki koronce nie zrobi efektu "przeciętych pośladków" typowego dla większości fig. Już wiem komu przyprowadzę to cacko po wypłacie ;)

Należę do osób, które łatwo chudną. Ciężko jest mi utrzymać w miarę normalną wagę. Toteż ostatnio niestety w moich 65D słychać echo ;) Powinnam więc zainteresować się Cleo, które w kilku modelach wprowadziło miseczki B i C. Zobaczymy je w Lily, Minnie, Nyli, Marcie, Marcie, Jolie, Izzy i Maddie. Juna Animal będzie dostępna od miseczki C.

Lily 60-85 B-J (miseczki B i C dostępne od obwodu 65)

Minnie 60-85 B-J (miseczki B i C dostępne od obwodu 65)

Nyla 60-85 B-J (miseczki B i C dostępne od obwodu 65)

Marcie 60-85 B-J (miseczki B i C dostępne od obwodu 65)

Jolie 60-85 B-G (miseczki B i C dostępne od obwodu 65)

Izzy 60-85 B-J (miseczki B i C dostępne od obwodu 65)

60-85 B-H (miseczki B i C dostępne od obwodu 65 i tylko w kolorze Raspberry)

Juna Animal 60-85 C-H (miseczka C dostępna od obwodu 65)

Niestety stylistyka Cleo zupełnie do mnie nie przemawia. Widocznie "dziewczęcy biust" mi wystarcza i wolę go kontrastować z eleganckimi koronkami ;) 

Na Press przybyły również celebrytki – Karolina Szostak, Aleksandra Kisio, Magdalena Waligórska, Elżbieta Romanowska, czy też Aleksandra Mikołajczyk.

Krótką relację zdjęciową można również zobaczyć tutaj

______

Powyższe zdjęcia zostały udostępnione dzięki uprzejmości So Chic!